avatar
вибачте андрію, а як ви прокоментуєте прес-конференцію артюшенка, пятигорця( майдановців) , котрі після києвського майдана висказали таку думку і як я розумію суть приїзду автомайдана і бородьбу КОКа з сином - знімимо сина, таран красти не буде - це як по фрейду - випий отрвар із трав або випий отраву тварина - то виходить що уся революція гідності -2014 р. робилась аби таран виконував обов*язки мера - ну включайте мізки і ще про межейка - якщо прокурор не саджає межейка - а облрада 90% рігіони і комуняки - то вся робота лежить на голові межейко - це завдяки самообороні , її наполеглевій роботі з межейко збирається 51 депутат і голосує за розподіл бюджета на вимоги області - ви б шановний краще прокурору писали
avatar
требуем восстановить России должна быть отечественная система того же «ракетоплетеня» ,«самолётостругания» и «лаптестроения»!… и не забывайте про «бронетрактора»!.. чаще читайте «анну ахметову» и «некоторые книги проффесора». а может он мог бы организовть каферду в МГУ? Можно даже вести целое направлеиие в науке: «научно-проффесорский „проибишн“ власти в отдельно взятом „гондурасе“, в условиях полного урко-мурчания»?
avatar
Мы обязаны спасти Россию! Путин продад её Японцам за долги! Мировое закулисье в лице «медведева» продает Россию ежечасно, ежеминутно.ежесекундно! Роосия в опасности, только мы, украинцы можем протянуть России «руку дружбы»!! Братская любовь переполняет наши сердца гордостью за украинцев с Майдана! Ведь если б не Майдан, хер бы вы смотрели выступления из Ростова -на-Дону! Только любовь к братьям помогает нам продвигаться все ближе и ближе в Донбассе! Мы ощущам всю прелесть радостного восприятия братских чуйств с полной самоотверженностью утвенрждая новые стандарты «братской любви»! Нет мы спасем Москву от этих узколобых орд эрзя, мокша, мерья, чва, чудь, весь,… эти «орки» окупировали исконно русские земли, испахабили матерным лескиконом Святой исконно русский язык Руси Великой Киевской! Твари теперь называются «русскими».значит нашими рабами по принадлежности! Мы то ведь потомки Руси — русичи!!! А они то кто, а — «русские»!!! Вот мрази косорылые! Россия должна! Россия должна встать с колен!
avatar
И это не просто слова, а ПЛАТИНА_словосочетаний!
avatar
В Народну Раду звернулися члени «Просвіти», котрі стверджують, що О.В.Ткаченко шахрай й махінатор! За словами Анатолія Ажажі, він О.Ткаченко поцупив гроші з фонду «Просвіти » на пам`ятник Т.Г.Шевченку, Кобзареві!!! Також за словами Ажажі Анатолія та й інших «просвітян», офіс-квартиру «Просвіти» сам О.Ткаченко вже приватизував й використовуя як житло! Так він дрібний злодюжка сам!
Тепер російською:
А кто ж говорит то? Олег Валентинович Ткаченко? В Народную Раду обратилисть члены «Просвиты» с заявлениями по поводу махинаций и присвоения средств О.Ткченко!!! «Просвитяне » собирали деньги на памятник Т.Г.Шевченко, Кобзарю! О.В.Ткаченко.как распорядитель фонда, не смог дать ответ куда исчезли эти деньги! Кроме того сам О. Ткаченко использует офис-квартиру, некогда куленную «Просвите» украинцами даспоры Англии как жильё, он просто приватизировал её!!!
Кого вы тут нам представляете Виталий Дзюба! Обратитесь в Народную Раду в Правовой комитет! Николай Фурсенко предоставит вам исчерпывающую информацию!
avatar
О.В Ткаченко вже не є головою Народної Ради Запоріжжя й Запорізької області ! Він позбавлений права представляти Народну Раду Запоріжжя й Запорізької області .Про це є відповідний протокол засідання Народної Ради !
avatar
О. В.Ткаченко намагається маніпулювати ! На засіданні 19.06.2014 від нього члени Народної Ради зажадали звітувати про роботу ! Після звіту його роботу на посаді голови оцінено на "незадовільно" ! Ткаченкові нисунуто низку звинуваченнь , оприлюднено листи .із якими він звертався від імені Народної Ради із вимогами матеріяльної допомоги ! Зокрема лист від "Укр-Сіб банку" оприлюднила Лазарєва Людмила Якимівна , очільниця Секрітаріату НР Запоріжжя !!! На О.В. Ткаченка було відкрито кримінальне провадження за розтрату коштів "Просвіта" з БФ фонду на пам`ятник Т.Г.Шевченку ,нашому Кобзареві ,привласнення офісу-квартири "Просвіти" , та інші кричущі факти махінацій ,шахрайства ,зловживаннь ! Якби О.В.Ткаченко був незаплямований вцих махінаціях .то він би відповів на звинувачення із високо піднятою головою . але .. О.В. Ткаченко не забажав надати членам Народної Ради жодних поясненнь ! Він просто зневажає тих людей хто зробив цей Майдан ! Так от не існує ніяких "почесних засновників " Народної Ради Запоріжжя та Запорізької області ! Народну Раду утворив Запорізький Майдан , люди ,громада !!! А О.В.Ткаченко лише вдало використав політичний момент ! Коли люди зажадали відповіді ,він виявив свою зневагу до Майдану ,Народної Ради , людей ! Він просто пішов із засідання .де його позбавили повноваженнь ! На запитання людей про переобрання О.В. Ткаченко заявив , що Народна Рада то як приватне підприємство ,що має "засновників" і він "голова ради засновників" ! Так ті, хто пішов за Ткаченком ,повинні усвідомлювати ,що вони не Народна Рада Запоріжжя та Запорізької області .а лише "ООО Рада О.Ткаченка і Ко " (Олєга Коломойця -- юриста ) !!! В приміщенні ОДА каб 490 - Секрітаріат ,Громадська приймальня (для подачі скарг ,заяв , зверненнь ,пропозицій ) та Прес-центр .
avatar
Было бы отлично,если бы этих правосеков у нас запретили.
avatar
по информации озвученной Николаем Фурсенко из правового комитета Народной Рады на господина Олега Валентиновиче Ткаченко заведено уголовное дело ! и не одно !Как руководитель "Просвиты" ,якобы О.Ткаченко присвоил квартиру -офис "Просвиты" ,а так же создал благотворительный фонд на постройку памятника Т.Г.Шевченко . Деньги ,якобы растратил. Сам Ткаченко эту информацию никак обсуждать не собирается ! В суд на Фурсенко не обращается ! Странно ! что О.Ткаченко при вобужденных уголовных делах прошел проверку Романа Сохи !
Приглашаем Виталия Дзюбу в Народную Раду для освещения этих вопросов ! обращайтесь к Николаю Фурсенко .
avatar
Молодець!
Хоч хтось каже правду і не змінює позиції.
Бо ж весь Майдан, все Запоріжжя вимагало зняти Сіна, але потім з’явилися якась Народна рада, "правий сектор" та "самооборона" і вони зробили все, щоб розвалити єдиний Майдан і захистити пСіна, Межейка та Кальцева.
Скільки ж заплатили тим псевдореволюціонерам, що вони так швидко перефарбувалися? Чому той Чечель після ефіру обнімався з Сіном і дякував за "мужню реакцію" на слова Артюшенка?
Чому "самооборона" охороняє Межейка на сесії облради і по указу Кальцева вони разом рейдують бізнес Іванова?
Так що борись Ігоре і не здавайся! Бо, нажаль, чесні і порядні люди завжди в Запоріжжі в меншості....