якщо ви побачили що саме виклала повія ткаченка - то це бажання давати свою оцінку демократичному положенню - мета була забрати з роботи НРЗ ПОСАДУ ГОЛОВИ, яка все вирішує, тобто тотація голів за 2 місяца, що б ніхто не привакав до посади і не вів перемовин с владою і олігархами - тобто всіх не купиш і нухто не продасця бо наступний голова все змінить або викриє - ця повія яка так пілкується про демократію насамперед просто падлюка - СЛАВА УКРАЇНІ - таке положення прийме асоціація всіх Народних Рад України і не буде зрадників
о каком статусе говорит этот Тиунов?? отмазки просто, пример покажи сам и на войну иди, патриот херов. в тылу отсиживается на печи и в постельке теплой
Если Вася знает, как деребанилась земелька во-времена Кальцева и.о мєром, пусть предоставит факты в студию и проведет следующую пресс-конференцию по конкретным деребанам. Сказал А, скажи и Б. Тогда горожане ему поверят.
А в то время пока кто-то кричит и горланит ребята в Мариуполе сидят без поддержки! А вот и то что могли привезти члены Народной Рады под гловенством Ткаченко О.!
https://www.youtube.com/watch?v=c5RtpEz__JI
Пан Шевченко, Анатолій Вікторович! У вас що погано із мозком? Ось відео де ви присутні на засіданні, на котрому більшістю дійсних членів Народної Ради Запоріжжя та Запорізької області О.В. Ткаченко був позбавлений посади голови! Ви себе впізнаєте? В Першому ряді поруч із Сененком (він «за незадовільно » ), потім Ви («утримався» ), потім з Самооборони(за " незадовільно"), потім Раїса Радченко (за «незадовільно»), потім Королєвіч Іван Васильович (за «незадовільно» ). Ви, ще будете стверджувати, що О.В. Ткаченко після голосування є головою народної Ради? Чи ви й досі вважаєте, що то було не голосування, чи то не Ви поруч із Сененком? Чи то не люди в 200 залі 18 червня 2014 на черговому засіданні, підкреслюю чеговому! А не отому кулуарному в Інтуристі, чи десь по задвірках, або в не встановлений Регламентом час! Для кого Ви Регламент встановлювали й голосували? Все, що поза регламентом — не легітимне!
ось відео голосування: tezis.tv/politika/golosovanie-za-snyatie-ov-tkachenko-s-dolzhnosti-glavy-narodnoy-rady-zaporozhya-i-zaporozhskoy-oblasti-.html
https://www.youtube.com/watch?v=c5RtpEz__JI
По его вине и по вине мелкой майданутой компашки, люди гибнут под пулями.
А эти уроды продолжают гребсти деньги лопаткой.
ось відео голосування: tezis.tv/politika/golosovanie-za-snyatie-ov-tkachenko-s-dolzhnosti-glavy-narodnoy-rady-zaporozhya-i-zaporozhskoy-oblasti-.html