Кто и за что будет ремонтировать военные машины в Запорожье?

ОБЩЕСТВО /
У Запоріжжі нема чим і нема кому ремонтувати військові КАМАЗи на «Уральських казармах», Незважаючи на загальну позитивну картину, яку представляла раніше влада, ремонт військових КАМАЗів практично стоїть на місці
 
За словами одного з добровольців волонтерської групи Юрія Матюха, зараз у військовій частині знаходяться 20 вантажівок, які потребують термінового ремонту. Група Матюхи, складається з трьох осіб, ремонтувала один автомобіль 2 тижні, після чого КАМАЗ направили в зону АТО.

Як зазначили волонтери, працювати можна було б на порядки ефективніше й швидше, якби були в наявності необхідні інструменти та автозапчастини, а також якби було більше помічників, які знаються на даного типу техніці.
За словами волонтерів для ремонту військової техніки, зараз гостро необхідні водії та механіки, що спеціалізуються саме на вантажних авто, матеріальні засоби, автозапчастини та інструменти.
Волонтери заявили, що ті машини, які вже 30 років нібито нові знаходяться в резерві частини «Уральські казарми», свого часу були абсолютно неправильно законсервовані, а багато хто просто розкрадені.
Крім цього КАМАЗи не проходили необхідне планове техобслуговування багато років. Як зазначив запрошений з Києва для оцінки техстану КАМАЗів на «Уральських казармах» фахівець «Техвоєнсервіс» 99-й Рембази Анатолій ШАПОВАЛОВ, машини не проходили перевірку, яку слід було проводити кожні півроку.
Більш того, за роки простойкі КАМАЗи частково розукомплектовані.
На його думку, відповідальність за це має нести військове керівництво і належить розібратися, з чиєї вини це сталося. — КАМАЗи були свого часу неправильно законсервовані і тому зараз непридатні до використання, — зазначив доброволець-ремонтник Юрій Матюха.

Крім цього, як зазначили волонтери, вони кілька разів намагалися потрапити на прийом до губернатора Запорізької області Валерію Баранову, але безуспішно, хоча, за їх словами, Баранов свого часу активно піарився на темі ремонту військових автомобілів 55-й артбригади.

За словами волонтерів, у військовій частині ніхто не займається навчанням мобілізованих водінню військової техніки, через що та часто виходить з ладу, оскільки потрібні спеціальні навички.
Добровольців, які можуть допомогти в ремонті військової техніки, просять телефонувати за телефонами: 068-331-62-74 (Юрій Матюха) і 097-330-63-93 (Сергій Гетьманський).
Поделиться:

0 комментариев

Оставить комментарий

Комментировать при помощи:
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.